Nowe Skotniki w Krakowie – wyjątkowe miejsce w wielkim mieście

Przy poszukiwaniu idealnego domu trzeba wziąć pod wagę wiele aspektów, a jednym z najważniejszych jest lokalizacja. Coraz mniej osób chce spędzać całe swoje życie w ścisłym centrum miejscowości, dlatego przedmieścia cieszą się ogromną popularnością. Nie inaczej jest z Nowymi Skotnikami w Krakowie – okolicą, która może skraść serce niejednej osobie.

Dogodna komunikacja

Choć Nowe Skotniki znajdują się ok. 10 km na zachód od serca Krakowa, to bardzo dobre połączenia komunikacji miejskiej sprawiają, że do najważniejszych punktów można dotrzeć w zaledwie kilkanaście minut. Odnajdą się tu również ci, którzy chcą uniknąć podróżowania po mieście – na sporym obszarze dzielnicy Dębniki, w której skład wchodzą Nowe Skotniki, ulokowane jest wszystko to, co potrzebne do życia, w tym liczne sklepy, miejsca pracy, szkoły, przychodnie lekarskie – podkreślają specjaliści z firmy INTER-BUD.

Nie wszędzie w Krakowie duże, reprezentacyjne inwestycje budowlane spotykają się z pozytywną opinią:

Cisza, spokój, zieleń

Nowe Skotniki są praktycznie pozbawione bardzo wysokich budynków, dzięki czemu z każdej strony można się w nich cieszyć pięknymi widokami, a tych w okolicy nie brakuje. Kupując dom na przedmieściach Krakowa nie trzeba wyjeżdżać poza miasto, by móc obcować z naturą i odetchnąć świeżym powietrzem – Skotniki pełne są terenów zielonych, zadbanych parków czy ciekawie zaprojektowanych placów zabaw.

Odległość od centrum sprawia, że na Nowych Skotnikach chętnie zamieszkują rodziny z dziećmi, więc panuje tu sielankowa atmosfera, która pozwala uciec od zgiełku i tłumów w mieście.

Zobacz również lokalne strony:

Przeczytaj też:  Urządzanie sypialni w nowym mieszkaniu - o czym warto pamiętać?

http://skotniki.info/

http://skotniki.com/

Autor: Marek Kuźnar

Dodaj komentarz