Nowe mieszkania

Branża budownicza w ostatnich latach rozwija się bardzo prężnie, co jest widoczne nie tylko w dużych miastach, ale także niewielkich miejscowościach. Coraz więcej osób marzących o własnych czterech ścianach decyduje się na zakup mieszkania w nowym budownictwie. Młodzi ludzie nie chcą mieszkać w komunistycznych blokach z wielkiej płyty, a starsi także z nich uciekają z powodu wysokiego czynszu do spółdzielni i nieatrakcyjnej architektury.

Tak więc i młodsi, i starsi kupują nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera. Takie rozwiązanie ma same plusy. Kupujący nie płaci podatku, opłaty wnoszone do wspólnoty mieszkaniowej są dużo niższe niż w spółdzielni, wygląd nowych osiedli na głowę bije te, które pamiętają czasy wczesnego Gierka. Dodatkowo młode małżeństwa mogą skorzystać z programu MdM, a taka pomoc ze strony państwa zachęca do kupienia mieszkania w nowym budownictwie.
Powstające obecnie osiedla to nie tylko nowe mieszkania, ale pełna infrastruktura wokół. Mieszkańcy mają do dyspozycji place zabaw, ścieżki rowerowe, przedszkola, sklepy i wszelkie lokale użytkowe. Wszystko blisko, w zasięgu ręki.
Przedsiębiorczy inwestorzy często stawiają nowe lokale użytkowe na rozwijających się osiedlach, mając świadomość, że jest to bardzo pewna i przynosząca zyski inwestycja. Bardzo łatwo bowiem w takich miejscach znaleźć ludzi zainteresowanych wynajęciem lokalu przeznaczonego na zakład fryzjerski, kosmetyczny czy inne usługi. Nowe lokale użytkowe http://www.mieszkania.inter-bud.pl/, podobnie jak nowe mieszkania, mają same plusy. Są ładne, czyste i przez kolejne lata nie będą wymagały żadnych nakładów finansowych na remonty.

One Response to Nowe mieszkania

  1. domdlaciebie pisze:

    Powiem szczerze, że nowe budownictwo a co za tym idzie tworzone osiedla naprawdę są wysokiej klasy.

Dodaj komentarz