Grzegórzki Park – inwestycja w Krakowie

Kraków obfituje w liczne inwestycje mieszkaniowe, które pozwalają na wybór dogodnej lokalizacji i odpowiedniego standardu. Coraz częściej powstają osiedla, które dedykowane są osobom młodym. Taką inwestycją jest Grzegórzki Park. Atrakcyjna architektura, punkty usługowe w budynku oraz duży plac zabaw dla dzieci – wszystko to ma do zaoferowania mieszkanie Grzegórzki.

Każde mieszkanie jest ustawne i zaprojektowane z myślą o mieszkańcach. Dzięki temu rozplanowanie przestrzeni jest niezwykle łatwe. Każdy lokal jest wyposażony w balkon, loggie i taras. Mieszkania mają atrakcyjny widok z okien. Wykończenie budynku jest stylowe i eleganckie. Jest on wykonany z najlepszej klasy materiałów, między innymi kamienia, aluminium, szkła czy tynku mineralnego. Wewnątrz są windy najnowszej generacji. Osiedle jest chronione, wyposażone w całodobowy monitoring, a na wejściu jest portiernia. Gwarantuje to bezpieczeństwo i komfort. Jeśli szukamy komfortowego, dobrze rozplanowanego mieszkania Grzegórzecka jest dobrym pomysłem. Tutaj zakupić można duże lokum dla rodziny, a także niewielkie dla osoby mieszkającej samodzielnie.

Przeczytaj też:  Wybieramy idealne mieszkanie

Jeśli chodzi o lokale użytkowe Kraków proponuje zaplanowanie swojej przestrzeni właśnie na tym osiedlu. Jest ono zlokalizowane w centrum miasta. Lokale tutaj dostępne mają różne metraże i sprawdzą się na placówki różnego typu, między innymi sklepy czy banki.

Grzegórzki park to inwestycja marzeń – zarówno jeśli chodzi o mieszkania dla klientów indywidualnych, jak i lokale użytkowe.

Dodaj komentarz