Zielone osiedle w ścisłym centrum Krakowa – oferty mieszkaniowe

Marzysz o mieszkaniu w Krakowie? Nie wiesz, jakie miejsce będzie dla Ciebie najlepsze? Chciałbyś znaleźć dobrego dewelopera? Jeśli odpowiedziałeś trzy razy tak, z pewnością powinieneś zainteresować się osiedlem: mieszkania Grzegórzecka 77.

Jest to nowa inwestycja dewelopera LC Corp. Oferuje on m.in. mieszkania na sprzedaż w Krakowie – na ul. Grzegórzeckiej i Wrocławskiej. Jeden budynek wielorodzinny z 59 lokalami mieszkaniowymi, od 6 do 8 kondygnacji, oddany do użytku 4 kwietnia 2014 r., cieszy się sporym zainteresowaniem (obecnie do dyspozycji jest jeszcze 9 mieszkań). I nie bez powodu.

8695300481_c929344bc2_z

Dogodna lokalizacja (niespełna 2 km od Rynku) oraz tereny zielone (drzewa, krzewy, kwiatowe rabaty, dużo miejsc do biegania) to tylko niektóre z atrakcji, które możemy tam znaleźć. Równie ważne wydają się: ogólnodostępny dla mieszkańców osiedla parking, miejsca postojowe w garażu podziemnym, place zabaw. To wszystko sprawia, że okolica wydaje się idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób lubiących aktywny tryb życia – miejsc do biegania czy jazdy na rolkach na pewno nie zabraknie. Bliskość centrum miasta umożliwia także łatwy dostęp w różne miejsca miasta.

Przeczytaj też:  Grzegórzki Park - inwestycja w Krakowie

Dla młodzieży uczącej się atrakcyjna może być bliska obecność szkół wyższych, a także klubów sportowych i kilku basenów. Uniwersytet Jagielloński kusi pobliskim ogrodem botanicznym. Dostępne jeszcze mieszkania mają od dwóch do czterech pokoi, a ich powierzchnia to od 38 do 81 m2. Jednym słowem, są to znakomicie wykończone apartamenty w Krakowie, które oferują mieszkańcom wiele atrakcji!

Dodaj komentarz