Mieszkanie Grzegórzki – mieszkanie lub firma.

Poszukiwanie właściwego lokalu użytkowego bywa karkołomnym zadaniem. Wiele oferowanych lokali nie spełnia podstawowych standardów.
Lokale użytkowe, zwłaszcza te tańsze przedstawiają opłakany widok. Nierzadko widzimy zapadającą się podłogę, odpadający tynk, kaflowy piec, mający za zadanie ogrzać stumetrowe pomieszczenie.


Z drugiej strony mamy nowoczesne biurowce, a w nich lokale typu open space. Wykończone z detalami, spełniające europejskie standardy. Są idealne – komfortowe, doskonale rozplanowane. Niestety cena wynajmu jest mocno niekonkurencyjna.
Tak przedstawia się krakowski rynek nieruchomości. Pewnym rozwiązaniem jest poszukanie lokalu w domach czy mieszkaniach prywatnych. Interesującym miejscem jest dzielnica Grzegórzki. Mieszkanie na Grzegórzkach można z powodzeniem zaadaptować pod lokal usługowy, ewentualnie wynająć lokal w nowo powstałych kompleksach, zawierających mieszkania i nowoczesne pomieszczenia pod wynajem.
Niewątpliwie dzielnica Grzegórzki jest wyjątkowym miejscem zarówno do mieszkania jak i pracy. Rozwijające się osiedle Kliny również wymaga odpowiedniej infrastruktury. Mieszkania komuny paryskiej są już zajęte przez rodziny a lokalizacja, ze względu na atrakcyjność położenia, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Zgodnie z prawem popytu i podaży i tam powstają nowe punkty usługowe.

Dodaj komentarz